syoss_com_treatment_home_stage_2560x963
Special Treats

Hydratační gel na vlasy

 • syoss_jar_200_detox_clay_970x1400
 • syoss_jar_200_moisture_jelly_970x1400
 • syoss_trt_150_volume_foam_970x1400
 • Speciálně vytvořená pro čištění vlasů a vlasové pokožky, Syoss Detoxikační maska čistí a detoxikuje vlasy od kořínků až po konečky s inovativním hliněným složením. Může být použita jako detoxikační maska před použitím šamponu, kdy čistí vlasy a pokožku od mastnoty, nečistot a zbytků přípravků, nebo dvakrát týdně jako peelingová kůra, kdy odstraňuje odumřelé kožní buňky a zanechává čistou pokožku.

  Použití

  Detoxikační maska před šamponováním: Naneste hliněnou kůru na pokožku hlavy a mokré vlasy od kořínků až po konečky. Pro dosažení nejlepších výsledků nechte působit až 5 minut a důkladně opláchněte. Po použití přípravku použijte šampon. 

   

  Dvakrát týdně peeling: Po šamponování naneste přípravek na pokožku hlavy vmasírujte a důkladně opláchněte. Používejte dvakrát týdně. 

   

  Dle návodu používejte pro čisté vlasy a pokožku hlavy.

 • Speciálně vytvořen pro vyhlazení vlasů a hloubkovou péči. Syoss Moisture gel hloubkově pečuje o vlasy a regeneruje je pomocí inovativní gelovou konzistencí. Může být použit před šamponem jako minutová hydratační maska, poskytující vlasům okamžitou hloubkovou hydrataci od kořínků až po konečky, nebo jako závěrečná bezoplachová péče pro ovladatelnost a s efektem proti krepatění. Zároveň zvyšuje lesk a hladkost.

  Použití

  Minutová hydratační maska před šamponem: Naneste rovnoměrně do mokrých vlasů a zapracujte do délek po konečky vlasů. Po jedné minutě jemně opláchněte. Po té použijte šampon.

   

  Závěrečná bezoplachová péče: Po šamponování a užití kondicionéru rovnoměrně naneste do vlhkých, nebo suchých vlasů. Pročešte gel do konců. Neoplachujte.

   

  Dle návodu používejte pro vyhlazení vlasů a hloubkovou péči.

 • Speciálně vytvořen pro nadýchaný objem a opečované vlasy, Syoss Volume Pěnový balzám zabraňuje zacuchávání a pečuje o vlasy s inovativní pěnovou konzistencí. Může být použit před použitím šamponu jako maska pro objem, opravuje vnitřní strukturu vlasu a vytváří přirozený efekt zvednutých vlasů od kořínků, nebo jako nezatěžující pěnový balzám pro snadné rozčesávání vlasových vláken, hydrataci a poddajnost bez zatížení.

  Použití

  Objemová maska před šamponem: Naneste 3 - 6 odměřených dávek do mokrých vlasů a vmasírujte pěnu až ke kořínkům vlasů. Po té použijte šampon. Pro zajištění lepšího efektu použijte fén.

   

  Nezatěžující pěnový balzám: Naneste 3 - 6 odměřených dávek do mokrých, nebo ručníkem vysušených vlasů. Pěnu zapracujte po celé délce vlasů i konečků. Pro dosažení nejlepšího efektu nechte působit 2 minuty a opláchněte.

   

  Dle návodu používejte pro nadýchaný objem a opečované vlasy.