Color Toner Červený shot pack

COLOR TONER

ČERVENÝ

Color Toner Červený je výjimečný trendy červený odsín pro vlasy plné barevné záře.Tento odstín je vhodný pro světle hnědé až tmavě hnědé vlasy nebo červené odstíny.

Color Toner je dočasná barva na vlasy, která zesiluje a oživuje váš současný odstín pro dosažení zářivých barevných výsledků.

  • Vydrží až 8 umytí a vystačí pro 6 aplikací
  • Pro přírodní a barevné vlasy *
  • Tonování prvních šedin 

*v závisosti na odsínu

POUŽITÍ 

Příprava:
Umyjte si vlasy jemným šamponem, vysušte ručníkem a rozčesejte. Položte si ručník na ramena jako ochranu pro vaše oblečení. Nasaďte si ochranné rukavice.
Nanesení:
Aplikujte přímo na vlhké vlasy. Použijte dostatek produktu na pokrytí celých vlasů. Naneste rovnoměrně na vlasy. V případě potřeby přidejte trochu vody, vytvoříte tak na vlasech více pěny. Teplou vodou očistěte pokožku podél vlasové linie. Rukavice opláchněte čistou vodou, abyste je znovu mohli použit při oplachování produktu.
Doba působení:
Nechte působit po dobu 20-30 minut. Platinový odstín nechte působit maximálně 5 minut.
Oplachování:
Nasaďte si ochranné rukavice. Důkladně opláchněte, dokud nepoteče voda zcela čirá.
Podrobnější informace najdete v příbalovém letáku.

TECHNOLOGIE

Intenzivní technologie mikropigmentového zasklení obklopuje každý pramen vlasů pro intenzivní barvu vlasů, která vydrží až 8 umytí.

INGREDIENCE

Aqua (Water, Eau) · Cetearyl Alcohol · PEG-8 · Coconut Alcohol · Ceteareth-20 · Disodium Cocoamphodipropionate · 3-Nitro-p-Hydroxyethylaminophenol · HC Red No. 3 · Methylparaben · Parfum (Fragrance) · Polyquaternium-6 · Propylparaben · Niacinamide · Panthenol · Citric Acid · 4-Amino-3-Nitrophenol · Limonene · Linalool · Ethanolamine

Follow #getsyossed